Wczytuję dane...

Depilacja cukrowa ELLA

Znaleziono: 5 produktów
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Opis kategorii

Produkty do depilacji cukrowej

Depilację cukrową przeprowadza się przede wszystkim w salonach piękności. Do takiego zabiegu konieczne jest wykorzystanie różnych produktów, które znajdziesz w sklepie internetowym FineFactory. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się specjalny płyny stosowane bezpośrednio przed rozpoczęciem procesu depilacji. To preparaty przeciwbólowe, dodatkowo oczyszczające i odtłuszczające skórę, aby zabieg był jak najbardziej efektywny. Wiele z nich działa antybakteryjnie, a dzięki swoim właściwościom depilacja cukrowa przebiega pomyślnie. Jeżeli prowadzisz własny gabinet, z pewnością chcesz korzystać tylko i wyłącznie z wysokogatunkowych produktów, które sprawią, że każdy zabieg będzie w pełni skuteczny. W takim przypadku Twoje zainteresowanie powinny wzbudzić pudry, na przykład bambusowe, o charakterystyce wysuszającej i matującej. Kosmetyki te pozwalają absorbować nadmiar wilgoci, jednocześnie pielęgnują skórę, redukując aktywność gruczołów łojowych. To absolutnie podstawowy element zaopatrzenia wykorzystywany podczas depilacji cukrowej.

Delikatna pasta do depilacji cukrowej

Dostępne w FineFactory pasty do depilacji są niezwykle uniwersalne, bowiem przydają się w praktycznie każdej sytuacji. Środki te pozwalają przeprowadzić zabieg nawet na wrażliwej skórze twarzy, czy w okolicach bikini. Aplikacja preparatu jest bardzo prosta i nie zajmuje zbyt wiele czasu – bez wątpienia nasz asortyment przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym specjalistom, którzy na co dzień przeprowadzają depilację cukrową w swoim gabinecie. Należy pamiętać, że czas pomiędzy poszczególnymi zabiegami może być wydłużony – w tym celu wystarczy zastosować odpowiednią substancję w formie preparatu opóźniającego odrost włosków. Tego rodzaju produkty przede wszystkim sprawiają, że struktura włosów jest znacznie słabsza, a ich wzrost następuje powoli. W efekcie zabieg jest jeszcze skuteczniejszy i może być przeprowadzany nieco rzadziej. Sprawdzone pasty do depilacji, wraz z kosmetykami aplikowanymi po usunięciu włosów, możesz nabyć w FineFactory.

Czym jest depilacja cukrowa?

Najczęściej mówiąc o depilacji, mamy na myśli zabieg woskowy. Okazuje się jednak, że do usunięcia włosów z różnych miejsc na skórze można wykorzystać także inne surowce, które również zapewniają wysoki poziom skuteczności. Doskonałym tego przykładem jest wcześniej wspomniana depilacja cukrowa – jak sama nazwa wskazuje, proces ten opiera się na preparacie zawierającym cukier, a dokładnie jest to pasta. Środek należy podgrzać, a następnie nałożyć na skórę lub nasączyć nim specjalne paski. Bez względu na sposób przeprowadzania zabiegu, cukrowa pasta najlepiej sprawdza się podczas depilacji mniejszych fragmentów skóry. W przypadku usuwania włosów z dużych obszarów, na przykład nóg, warto pomyśleć o wariancie woskowym. Jednocześnie zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszym asortymentem. Proponujemy wiele zróżnicowanych produktów, które świetnie sprawdzą się na zapleczu wielu gabinetów z branży beauty.

Zobacz mniej Zobacz więcej