Wczytuję dane...

Depilacja woskowa i cukrowa DEPILFLAX

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Zestaw do depilacji storczyk

32,37 zł brutto
35,98brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 35.98 PLN
Niedostępny
Promocja

DEPILFLAX 100 KREM Z KWASEM PO DEPILACJI 500ML

62,98 zł brutto
70,00brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 70.00 PLN
Niedostępny
Opis kategorii

Depilacja Depilflax

W sklepie internetowym Fine Factory przygotowaliśmy bogatą ofertę produktów przystosowanych do depilacji ciała od marki Depilflax. Wyroby te idealnie sprawdzają się w salonach piękności, które świadczą tego rodzaju usługi. To między innymi ampułki do depilacji, olejki, żele stosowane przed zabiegiem, emulsje nakładane po zabiegach, a także wosk i specjalne zestawy. Możesz więc zamówić produkty z zakresu depilacji Depilflax pojedynczo lub od razu sięgnąć po specjalnie przygotowaną kompozycję, która tylko czeka na wykorzystanie. Najczęściej gotowe zestawy składają się z podgrzewacza, wosku, pasków oraz szpatułek. Gdy wykorzystasz poszczególne materiał, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić kolejne w naszym sklepie internetowym. Warto zaznaczyć, że wyroby do depilacji Depilflax wyróżniają się najwyższą jakością, a na dodatek dostępne są w korzystnych cenach. Jeżeli chcesz odpowiednio zadbać o swój salon – lub szukasz sprzętu do użytku domowego – znajdujesz się we właściwym miejscu!

Depilacja woskowa Depilflax – zestawy do domu i salonu beauty

Zastosowanie depilacji woskowej Depilflax jest bardzo proste. Całość opiera się na rozgrzaniu wosku, a następnie nałożeniu ciepłej masy na skórę. Gdy całość ostygnie, należy ją zerwać – razem z włosami. Aby cały zabieg był jak najprzyjemniejszy, stosuje się specjalne kosmetyki przed oraz po nałożeniu rozgrzanego wosku. To na przykład mgiełki typu lotion złuszczające skórę. Natomiast po depilacji woskowej Depilflax warto nałożyć na skórę specjalną emulsję łagodzącą, dodatkowo opóźniającą odrost włosów. Tego rodzaju produkty mogą być stosowane w domu, a także profesjonalnym salonie – z tego względu cieszą się tak ogromną popularnością na rynku. Należy pamiętać, że podgrzewacze stosowane w depilacji woskowej Depilflax są bardzo proste w obsłudze, co dodatkowo sprzyja ich upowszechnianiu w domach. Asortyment naszego sklepu internetowego jest na tyle zróżnicowany, że z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty lub specjalnie przygotowane zestawy dla siebie.

Wygodna depilacja cukrowa Depilflax

Jak sama nazwa wskazuje, depilacja cukrowa Depilflax opiera się na wykorzystaniu pasty cukrowej. To alternatywa dla metody woskowej. W tym przypadku cukrowa pasta okleja tylko i wyłącznie włoski, a nie skórę. Przygotowaliśmy wszystkie produkty, które przydają się podczas tego rodzaju zabiegu. Również i w tym przypadku przed i po wykonanej depilacji cukrowej Depilflax warto nałożyć na skórę specjalne kosmetyki. To środki posiadające różne właściwości – głównie łagodząc oraz nawilżające. Mogą także opóźniać porost włosków. Pragniemy jednak przypomnieć, że asortyment naszego sklepu internetowego jest wyjątkowo zróżnicowany, a depilacja cukrowa Depilflax to nie wszystko, co możemy zaproponować. Przygotowaliśmy bogatą propozycję produktów dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Dodatkowo wyposażenie dostarczamy salonom tatuażu oraz wielu innym placówkom z branży beauty. Wspólnie z nami od A do Z zadbasz o swój gabinet!