Wczytuję dane...
Raty Leasing Wynajem

WYNAJEM

Sprawdź warunki wynajmu

Wynajmij autoklaw bez dodatkowych kosztów – tak po prostu. Szybko i bez wychodzenia z domu – wystarczy, że wypełnisz wniosek i zaczekasz na decyzję z banku, a my zajmiemy się resztą. Intuicyjna procedura, minimum formalności i przejrzyste zasady – taki właśnie jest wynajem 0% w Wynajmijenbio.plWynajem 0% to rozwiązanie dla osób, które w kwestii jakości i bezpieczeństwa nie uznają kompromisów. Oferujemy wynajem najnowocześniejszego autoklawu na rynku już od pierwszego dnia działalności, z możliwością wykupu na własność za 1zł netto.


Wolisz finansowanie ratalne? W FineFactory mamy rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb.
Raty 0% - to raty bez dodatkowych kosztów, dzięki którym od razu stajesz się właścicielem autoklawu. Pozwalają rozłożyć koszt zakupu urządzenia na 10, nieoprocentowanych rat – jasne zasady, bez dodatkowych kosztów i bez wpłaty własnej.
Raty 0,5% - to finansowanie dla tych, którzy szukają elastycznej formy finansowania autoklawu. Dzięki możliwości dopasowania długości trwania i wysokości rat, z łatwością dostosujesz je do swoich potrzeb. Od 6 do 60 miesięcy, bez wpłaty własnej, już od 143 złotych miesięcznie.