Wczytuję dane...

Depilacja woskowa QUICKEPIL

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Quickepil podgrzewacz wosku w rolce 22W

48,57 zł brutto
53,98brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 48.57 PLN
Niedostępny
Promocja

QUICKEPIL PODGRZEWACZ WOSKU 800-1000 ML 175W

206,92 zł brutto
229,99brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 206.95 PLN
Niedostępny
Promocja

Quickepil podgrzewacz wosku twardego 250 g 90W

168,23 zł brutto
186,98brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 168.24 PLN
Niedostępny
Opis kategorii

Produkty do depilacji woskowej

Depilacja woskowa to skuteczny sposób na usunięcie niechcianych włosów, stosowany przede wszystkim przez kobiety. Tego rodzaju zabieg może obejmować praktycznie każdą część skóry, zarówno wąsik, okolice bikini, jak i nogi oraz pachy. Warto jednak pamiętać, że samodzielne przeprowadzenie efektywnej depilacji woskowej może być nieco utrudnione, na dodatek wymaga odpowiedniego osprzętu. Dlatego zabiegi te przeprowadzają salony piękności. Jeżeli prowadzisz własny gabinet i potrzebujesz odpowiedniego zaopatrzenia, wszystkie produkty znajdziesz w asortymencie sklepu internetowego FineFactory. Proponujemy między innymi wosk, który w odpowiedniej temperaturze ulega roztopieniu. Substancja ta dostępna jest w wielu wariantach, a poszczególne modele różnią się od siebie aromatem oraz kolorystyką. Dostępna oferta obejmuje także preparaty stosowane po zabiegu, których celem jest złagodzenie bólu oraz ewentualnych podrażnień. To środki o delikatnej formule, najczęściej zawierające naturalne składniki aktywne gwarantujące ukojenie.

Zestaw do depilacji woskiem

Przeglądając asortyment sklepu internetowego FineFactory, możesz stworzyć spersonalizowany zestaw do depilacji woskiem. Nasza oferta obejmuje bowiem zarówno preparaty stosowane po zabiegu, jak i podgrzewacze oraz specjalne środki do ich czyszczenia. Pamiętaj, że niezwykle istotna jest odpowiednia pielęgnacja takiego urządzenia. Dzięki temu sprzęt będzie prawidłowo działać przez bardzo długi czas, bez niespodziewanych awarii. Jednocześnie produkty przystosowane do czyszczenia podgrzewaczy pozwalają zadbać o estetykę wyposażenia. To szczególnie ważne, gdy prowadzisz własny gabinet, regularnie odwiedzany przez klientów. W FineFactory to Ty wybierasz, z czego dokładnie będzie składać się zestaw do depilacji woskiem. Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się ze wszystkimi produktami. Mamy pewność, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz, aby przeprowadzać zabiegi w sposób wygodny i skuteczny.

Czym jest depilacja woskowa i jak ją przeprowadzić?

Depilacja woskowa to zabieg, którego celem jest usunięcie włosków rosnących w różnych miejscach ciała. Całość przeprowadzana jest przy pomocy gorącej substancji – jak łatwo wywnioskować, to rozgrzany wosk. Po nałożeniu na skórę baza zaczyna twardnieć, jednak nieco wcześniej obejmuje swoją powierzchnią całą strukturę włosa, docierając niemal do samych cebulek. W efekcie po zerwaniu wosku, twardy materiał odchodzi od skóry razem z nimi. Zależnie od stopnia rozgrzania oraz predyspozycji danej osoby, zabieg może powodować drobne podrażnienia, całkowicie niegroźne. Można jednak temu zapobiec. Wystarczy przygotować zestaw do depilacji woskiem, który zawierać będzie specjalne kosmetyki nakładane bezpośrednio po wyrwaniu włosów. Wówczas skóra nie będzie narażona na zaczerwienienia i zaprezentuje się od jak najlepszej strony. Oczywiście do przeprowadzenia depilacji konieczny jest także podgrzewacz – przydają się również szpatułki, wykorzystywane do nakładania wosku na oczyszczoną skórę.