Wczytuję dane...

Depilacja

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
  Opis kategorii

  Produkty do depilacji stosowane w gabinetach kosmetycznych

  Przedstawiamy kompleksowy asortyment składający się na wyroby do depilacji, które przydają się przede wszystkim w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. To między innymi specjalne podgrzewacze do wosku, szpatułki, olejki stosowane przez i po zabiegu, a także paski oraz preparaty czyszczące. Wspólnie z nami możesz odpowiednio zadbać o swój gabinet, aby przeprowadzanie depilacji stało się maksymalnie komfortowe zarówno dla Ciebie, jak i klientów. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie internetowym zostały opracowane przez renomowane marki, posiadające doświadczenie w branży. Mamy więc pewność, że sprostamy potrzebom nawet wyjątkowo wymagających osób. Pamiętaj, aby wybrać wyroby do depilacji, które będą dostosowane do potrzeb Twoich klientów. Poszczególne produkty dostępne w FineFactory mogą różnić się od siebie specyfikacją i właściwościami, dlatego dokładnie zapoznaj się z przygotowanym asortymentem.

  Zestaw do depilacji na miarę Twoich potrzeb

  Asortyment sklepu internetowego FineFactory jest na tyle zróżnicowany, że jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet profesjonalnych salonów kosmetycznych. Zapoznaj się z ofertą, a następnie utwórz zestaw do depilacji, który będzie składać się z wyrobów dopasowanych do Twoich potrzeb. Przygotowaliśmy wiele zróżnicowanych podgrzewaczy, a każdy wyróżnia się fenomenalnymi właściwościami. Urządzenia te pozwalają roztopić wosk, który następnie zostanie umieszczony na skórze, gdzie znajdują się włosy. Podczas aplikacji substancji najczęściej wykorzystuje się szpatułki. To niewielkie patyczki, dzięki którym równomierne rozprowadzenie wosku jest znacznie prostsze. Warto także zainteresować się specjalnymi preparatami przeznaczonymi do czyszczenia podgrzewaczy. Tego rodzaju produkty usuwają pozostałości wosku, dodatkowo konserwując wyposażenie. Płyn jest łatwy w użyciu i powinien znaleźć się na zapleczu każdego gabinetu kosmetycznego. Zapoznaj się z naszym asortyment i stwórz spersonalizowany zestaw do depilacji, którego potrzebujesz!

  Kosmetyki do depilacji

  Zestaw do depilacji możesz uzupełnić dedykowanymi kosmetykami. To preparaty nakładane na skórę przed oraz po wykonanym zabiegu. Ich podstawowym zadaniem jest złagodzenie podrażnień, które mogą wystąpić po wyrywaniu włosków przy pomocy wosku. Działanie takich produktów jest bardzo proste. Żele do depilacji nakładane przez wykonanym zabiegiem odtłuszczają skórę oraz ją wygładza. Natomiast preparaty stosowane po wyrwaniu włosów pozwalają usunąć pozostałości wosku, dodatkowo zapewniają odpowiednie nawilżenie. Ich aplikacja jest bardzo prosta – wystarczy nałożyć niewielką ilość na ciało, a następnie całość delikatnie wmasować, aż do wchłonięcia. Odpowiednio dobrane kosmetyki do depilacji pozwalają znacznie sprawniej i przyjemniej przeprowadzić zabieg, co z pewnością spotka się ze satysfakcją klientów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi wyrobami dostępnymi w sklepie internetowym FineFactory.