Wczytuję dane...

Autoklawy Enbio

Znaleziono: 22 produktów
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
  Opis kategorii

  Autoklawy kosmetyczne to urządzenia niezbędne do sterylizacji narzędzi. Korzystają z nich każdego dnia gabinety odnowy biologicznej, salony spa, piercingu i tatuażu, a także chirurdzy, stomatolodzy i kosmetyczki. Wszystkie miejsca wykonywania usług, w których narzędzia wielokrotnego użytku mają kontakt z ciałem, wymagają używania autoklawu. Skuteczna sterylizacja jest podstawą utrzymania higieny i bezpieczeństwa w każdym miejscu.

  Autoklawy Enbio pasują do każdego wnętrza dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, jednocześnie pomieszczszczą wszystkie narzędzia czy to zapakowane, czy sterylizowane luzem. 

  Autoklaw Enbio to najcichszy (32 dB, czyli mniej więcej tyle co pusta, cicha droga), a także najszybszy autoklaw na rynku. Sterylizuje aż do 8 pakietów podczas jednego cyklu. 

  Działa bez programowania ani logowania. Po prostu podłączasz i rozpoczynasz pracę. Uruchomienie procesu to zaledwie 2 kliknięcia. Ponadto urządzenie wszystkie raporty zapisuje na dołączonym do urządzenia pendrive USB, które łatwo można przeglądać na komputerze. 

  Autoklaw Enbio jest niezastąpiony w gabinetach kosmetycznych, podologicznych, salonach barberskich, studiach tatuażu czy w praktykach weterynaryjnych.
  Prezentowane autoklawy są urządzeniami całkowicie bezkonkurencyjnymi na rynku. Pod każdym względem przewyższają dostępne do tej pory autoklawy. Autoklaw Enbio S:

  Zobacz mniej Zobacz więcej