Wczytuję dane...

Odbierz GRATIS Enbio Magic Filter do swojego autoklawu.

Enbio Magic Filter:

- Zamyka obieg wody destylowanej

- Działa bezobsługowo

- 1 filtr = 400l wody = oszczędność czasu, środków oraz wody destylowanej

 

Niewielkich rozmiarów autoklaw Enbio S White został stworzony do przeprowadzania efektywnej sterylizacji, która jest niezbędna do utrzymania wysokich standardów higieny w środowiskach pozamedycznych, takich jak gabinety kosmetyczne, fryzjerskie czy salony tatuażu.

Autoklaw Enbio S LED White – co to jest?

Ten autoklaw parowy, klasy B jest odpowiedni do sterylizowania zarówno zapakowanych, jak i niezapakowanych narzędzi. Urządzenie jest przeznaczone do użytku w różnych środowiskach, w tym w studiach tatuażu i salonach kosmetycznych i fryzjerskich.

Opis produktu

Enbio S White ma kompaktowe wymiary (56,1 × 25,2 × 16,2 cm), z przestrzenią ładunkową o wymiarach 29,2 × 19,2 × 4,5 cm i pojemnością 2,7 litra. Może przetwarzać 8 pakietów na cykl i oferuje bardzo szybki cykl sterylizacji (7 minut dla niezapakowanych narzędzi w temperaturze 134°C, 15 minut dla zapakowanych w próżni w temperaturze 134°C).

Działanie

Urządzenie to wykorzystuje cykl sterylizacji wysokotemperaturowej, osiągając maksymalną temperaturę procesu na poziomie 134°C. Dzięki zastosowaniu ciśnienia roboczego 2,1 bara oraz maksymalnego ciśnienia 2,3 bara Enbio S White jest w stanie przeprowadzać sterylizację w krótkim czasie – 7 minut dla narzędzi niezapakowanych i 15 minut dla narzędzi zapakowanych.

Konstrukcja urządzenia uwzględnia wykorzystanie filtru HEPA oraz specjalistycznego systemu filtracji wody, co minimalizuje ryzyko zanieczyszczeń i zwiększa efektywność sterylizacji. Autoklaw nie wymaga połączenia z zewnętrznym źródłem wody, co czyni go jednostką samodzielną i łatwą w instalacji w różnych miejscach. 

Zalety Enbio S LED White

 • Szybki proces sterylizacji.

 • Cicha praca.

 • Kompaktowy i lekki.

 • Prosty i intuicyjny w użyciu.

Zastosowanie

Autoklaw jest idealnym rozwiązaniem dla placówek pozamedycznych:

 • salonów kosmetycznych,

 • salonów fryzjerskich,

 • studiów tatuażu,

 • placówek odnowy biologicznej,

 • gabinetów podologicznych.

Wskazówki dotyczące użytkowania

Wskazówki dotyczące użytkowania autoklawu Enbio S White powinny obejmować zarówno odpowiednie użytkowanie, jak i konserwację urządzenia, zgodnie z wytycznymi producenta. 

Przed pierwszym użyciem, upewnij się, że autoklaw jest prawidłowo zainstalowany. Regularnie czyść powierzchnie zewnętrzne autoklawu, używając delikatnych środków czyszczących. Kontroluj stan filtra wody i wymieniaj go zgodnie z zaleceniami producenta. Regularnie sprawdzaj uszczelki i inne elementy, które mogą ulec zużyciu, i wymieniaj je w razie potrzeby.

Nie otwieraj autoklawu w trakcie trwania cyklu sterylizacji.

Dlaczego warto kupić?

Inwestycja w autoklaw Enbio S to decyzja, która przyniesie korzyści zarówno pod względem jakości świadczonych usług, jak i zadowolenia klientów. Jego zaawansowana technologia i niezawodność sprawiają, że jest to wybór wart swojej ceny.

Cena

Cena autoklawu Enbio S jest uzasadniona jego wysoką jakością, zaawansowaną technologią oraz dodatkowymi akcesoriami, które są dołączone do zestawu. W FineFactory urządzenie to kupisz w cenie 7550,00 zł.

Zawartość opakowania

 • Kabel zasilający: niezbędny element do zasilenia urządzenia.

 • Węże i zatyczki do butelek: służą do prawidłowego połączenia i zabezpieczenia systemu.

 • Pendrive: zawiera wszystkie niezbędne raporty, instrukcję obsługi oraz certyfikat CE.

 • Filtr HEPA: zapewnia wysoką jakość filtracji.

 • Pakiet Start-Up: testy Twindicator, torebki do sterylizacji, woda demineralizowana,  jednorazowe rękawiczki.

FAQ – najczęściej zadawane pytania na temat Enbio S LED White

Jak często należy wymieniać filtr wody?

Filtr Magic zapewnia długotrwałą wydajność, filtrując do 400 litrów wody. Dzięki temu wymiana jest rzadziej potrzebna, co jest wygodne i oszczędne.

Czy urządzenie jest trudne w obsłudze?

Nie, autoklaw Enbio S charakteryzuje się intuicyjną obsługą, która nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej. Prosty interfejs i łatwość użytkowania czynią go przyjaznym dla każdego użytkownika.

Jakie są wymagania dotyczące przestrzeni dla urządzenia?

Urządzenie dzięki swoim kompaktowym rozmiarom pasuje do większości przestrzeni profesjonalnych. Jego elegancki design sprawia, że jest ono nie tylko funkcjonalne, ale i estetycznie dopasowane do różnych wnętrz.

Jakie certyfikaty posiada autoklaw Enbio S?

Autoklaw posiada szereg prestiżowych certyfikatów, w tym TUV, GKE, MDSAP, FDA, i CE, co potwierdza jego zgodność z międzynarodowymi standardami i normami. Spełnia również wytyczne dyrektywy medycznej 93/42/EEC oraz normy ISO EN 13060, co świadczy o jego wysokiej jakości i bezpieczeństwie.

autoklaw_top_white

Pakowny

Pasuje do każdego wnętrza dzięki swoim kompaktowym rozmiarom (25 x 16 x 56 cm). Jedocześnie pomieści wszystkie narzędzia czy to zapakowane, czy sterylizowane luzem. 

 

Cichy

Luźna rozmowa przy pracującym autoklawie Enbio? A możę filiżanka kawy? Żaden problem! Jest tak cichy, że możesz się przy nim zrelaksować (32 dB, czyli mniej więcej tyle co pusta, cicha droga). 

autoklaw_s_front_white_

 

autoklaw_side_white

Najszybszy

Po co robić coś przez godzinę, jak można wykonać to w 7 minut? Enbio to najszybszy autoklaw na rynku. Oszczędzaj swój czas i sterylizuj aż do 8 pakietów podczas jednego cyklu. 

 

Intuicyjny i prosty w obsłudze

Bez programowania ani logowania. Po prostu podłączasz i rozpoczynasz pracę. Uruchomienie procesu to zaledwie 2 kliknięcia. Ponadto urządzenie wszystkie raporty zapisuje na dołączonym do urządzenia pendrive USB, które łatwo można przeglądać na komputerze. 

enbio_s_kaf_003

* Aby gwarancja obowiązywała przez 24 miesiące należy wykonać przegląd techniczny autoklawu po roku lub 1500 cyklach, w zależności od tego co nastąpi pierwsze

Dane techniczne

Zasilanie

230V/50Hz

Moc

3250W

Maksymalny pobór prądu

15 A
Ciśnienie robocze

2,1 Bar

Ciśnienie maksymalne

2,3 Bar

Waga

15 kg

Maksymalna temperatura procesu

137°C

Objętość komory procesowej

2,7L

Wymiary komory procesowej

292 x 192 x 45mm

Wymiary zewnętrzne urządzenia

561 x 252 x 162mm

Stopień ochrony

IP20

Sposób archiwizacji danych

USB disk

Zawartość opakowania:

 • kabel zasilający
 • węże i zatyczki do butelek
 • pendrive*
 • filtr hepa
 • raport walidacyjny

* Pendrive służy do zapisywania wszystkich raportów sterylizacji. Ponadto znajduje się na nim pełne wersja instrukcji obsługi, warunki gwarancji oraz certyfikat CE. 

Certyfikaty:

 • TUV
 • GKE
 • MDSAP
 • FDA
 • CE

Autoklaw Enbio S spełnia wszystkie wytyczne dyrektywy medycznej 93/42/EEC oraz normy ISO EN 13060 jako mały sterylizator parowy klasy IIb.

 

Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Gratis!
Producent: Enbio
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Kup cały komplet

Test sterylizacji do autoklawu twindicator 250/500 szt.
85,48 / 69,50 zł*
Zestaw Enbio Magic Filter 2 sztuki
239,32 / 194,57 zł*
PROMOCJA! ZESTAW TOREBEK (PAKIETY) DO STERYLIZACJI 3 RODZAJE / 3 x 200 SZT.
124,16 / 114,96 zł*