Wczytuję dane...

Autoklawy Enbio

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

AUTOKLAW ENBIO S LED Black

7450,00 zł brutto
9612,00brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 9612.00 PLN
Opis kategorii

Autoklaw Enbio

Niezwykle szybki, skuteczny, intuicyjny i kompaktowy - zalety, jakimi wyróżnia się autoklaw Enbio sprawiają, że jest to zdecydowanie najlepszy produkt na rynku. To zupełnie wyjątkowy, nastołowy autoklaw, który w zaledwie od 7 do 15 minut pozwoli Ci uzyskać sterylną czystość nawet 8 kompletów narzędzi. Jest niezastąpiony w gabinetach kosmetycznych, podologicznych, salonach barberskich, studiach tatuażu czy w praktykach weterynaryjnych. Poznaj naszą ofertę i zamów najwyższej jakości autoklaw klasy B, by zapewnić pełną skuteczność i bezpieczeństwo sterylizacji w Twoim miejscu pracy.

Kompaktowy autoklaw Enbio do sterylizacji

Autoklaw Enbio jest urządzeniem parowym do sterylizacji narzędzi używanych przez kosmetyczki, podologów, tatuażystów oraz personel medyczny w punktach podstawowej opieki zdrowotnej. Sterylizacja za pomocą pary ma dowiedziony najwyższy poziom skuteczności, jednocześnie jest uznawana za metodę najszybszą, ekologiczną i niedrogą. Należy podkreślić, że jedynie w pełni wysterylizowane narzędzia zapewniają ochronę przed chorobami takimi jak: WZW typu B oraz C czy HIV. Autoklaw Enbio spełnia w 100% wymogi dyrektywy medycznej 93/42/EEC oraz normy ISO EN 13060 jako mały sterylizator parowy klasy IIb. Jest całkowicie zgodny z zaleceniami Sanepidu w zakresie sterylizacji w gabinetach medycznych i pozamedycznych. 

Autoklaw Enbio występuje w wersji S - do zakładów pozamedycznych i PRO - medycznych.

Autoklaw Enbio - rewolucja na rynku

Prezentowane autoklawy są urządzeniami całkowicie bezkonkurencyjnymi na rynku. Pod każdym względem przewyższają dostępne do tej pory autoklawy. Autoklaw Enbio S:

  • jest najszybszy - najkrótszy cykl sterylizacji trwa zaledwie 7 minut dla narzędzi bez pakietów i 15 minut dla narzędzi z pakietami, pozwala to na zaoszczędzenie czasu oraz zakup mniejszej liczby narzędzi, gdyż daje możliwość sterylizacji pomiędzy wizytami,
  • jest skuteczny - posiada certyfikat urządzenia medycznego,
  • wyróżnia się kompaktową budową - dzięki niewielkim rozmiarom zmieści się na blacie każdego gabinetu,
  • ma wyróżniający design - autoklaw jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, a wzornictwo zostało docenione w międzynarodowych konkursach,
  • jest intuicyjny i prosty w obsłudze - uruchomienie procesu sterylizacji następuje po 2 kliknięciach, a samo urządzenie jest gotowe do pracy od razu po podłączeniu,
  • jest dostępny w niskiej cenie - cena autoklawu jest porównywalna z chińskimi urządzeniami o znacznie gorszych parametrach, a jednocześnie jego koszt jest czterokrotnie niższy od ceny autoklawu komorowego.

Autoklaw Enbio - cena

Niska cena za najwyższą dostępną jakość to kolejny argument za zakupem autoklawu Enbio. FineFactory.pl ma status autoryzowanego sprzedawcy produktów Enbio, dzięki czemu ma możliwość zapewnienia Klientom pełnego asortymentu w atrakcyjnej cenie. W sklepie dostępne są również okresowe promocje, co za tym idzie, autoklaw Enbio można kupić taniej niż gdziekolwiek indziej. Poszczególne ceny są widoczne na stronie przy produktach. Umożliwiamy także zakup w systemie ratalnym.

Autoklaw Enbio - zamów online

Nasz sklep internetowy zapewnia najwyższej jakości sprzęt do gabinetów kosmetycznych oraz fryzjerskich. Oferujemy sprawdzone, trwałe urządzenia, które sprawiają, że praca staje się szybsza, łatwiejsza i bezpieczniejsza. Wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli salonów piękności, zapewniamy niskie ceny, dogodne metody finansowania oraz szybką realizację zamówień. Autoklaw Enbio możesz mieć już w 24 godziny od złożenia zamówienia! Zamów dziś i korzystaj z jego zalet już od jutra!