Wczytuję dane...

Pochłaniacze pyłu

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

WOREK DO POCHŁANIACZA WIND 586

6,30 zł brutto
7,00brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 7.00 PLN
Niedostępny
Promocja

POCHŁANIACZ PYŁU WIND 586 WHITE

181,74 zł brutto
202,00brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 202.00 PLN
Niedostępny
Opis kategorii

Pochłaniacze pyłu – szkodliwe działanie pyłu.

Oferujemy wysokiej jakości pochłaniacze pyłu idealne do salonu kosmetycznego lub do domu, jeżeli prywatnie wykonujesz zabiegi na paznokciach. Podczas ozdabiania płytki paznokcia, a konkretnie przy jej piłowaniu za pomocą frezarki, powstaje szkodliwy pył. W małych ilościach nie powinien mieć on szczególnego wpływu na zdrowie, jednak wdychany często, okazuje się niebezpieczny. Na jego szkodliwe działanie narażone są raczej manicurzystki niż klientki, ponieważ to one spędzają więcej czasu w jego otoczeniu, wykonując dzień w dzień kilka lub kilkanaście zabiegów. Pył powstaje podczas ścierania płytki paznokcia, unosi się w powietrzu, jest wdychany do organizmu oraz osadza się na powierzchniach. Kosmetyczki w swoich salonach nie tylko są narażone na jego szkodliwe działanie, ale także borykają się z problemem wiecznie zakurzonych blatów i spoczywających na nich przedmiotów. Aby pozbyć się tego kłopotu, rozwiązaniem jest pochłaniacz, których szeroki wybór proponujemy w ofercie.

Pochłaniacze do pyłu – charakterystyka

W naszym sklepie wybierzesz odpowiedni do swojego salonu kosmetycznego pochłaniacz do pyłu. Jest to niewielkie urządzenie, które pomaga chronić zdrowie, zarówno manicurzystek, jak i klientek, oraz zachować higienę w miejscu pracy. Nasze pochłaniacze charakteryzują się estetycznym designem i nowoczesną stylistyką. Dostępne są w kolorze białym, który wpasuje się idealnie w wystrój każdego salonu kosmetycznego. Urządzenie jest wytrzymałe i działa cicho, w związku z czym hałas nie przeszkadza podczas wykonywania zabiegów na paznokciach. Oferowane przez nas pochłaniacze posiadają trzy wysokoobrotowe wentylatory, dzięki którym skutecznie wchłaniają wszelkie ilości szkodliwego pyłu. Jeżeli wykonujesz zabiegi kosmetyczne na paznokciach, zatroszcz się o zdrowie swoje i swoich klientek. Już dziś zaopatrz się w profesjonalny pochłaniacz do pyłu, który zagwarantuje właściwą higienę pracy..

Pochłaniacze do pyłu – gdzie najczęściej się je wykorzystuje?

W dzisiejszych czasach ozdabianie paznokci w salonach kosmetycznych stało się bardzo popularne. Wiele osób świadczy też tego typu usługi w domu. Aby zabieg był profesjonalny, należy zadbać o bezpieczeństwo zarówno osoby go wykonującej, jak i korzystającej z niego. Podczas ścierania płytki paznokcia za pomocą frezarki powstaje szkodliwy pył. Unosi się on w powietrzu, przez co jest wdychany do organizmu, oraz osadza się na powierzchniach. W trosce o higienę pracy, warto zaopatrzyć się w pochłaniacz, który dzięki swojej precyzyjnej budowie i wysokoobrotowym wentylatorom skutecznie eliminuje pył, aż do 99%. To urządzenie sprawdza się idealnie w salonach kosmetycznych, w których zabiegi na paznokciach wykonywane są bardzo często, jak również w prywatnych domach, gdzie manicurzystki często świadczą swoje usługi. W ofercie posiadamy zwykłe pochłaniacze pyłu oraz pochłaniacze do zabudowy. Już dziś zapoznaj się z szerokim wyborem naszych produktów i postaw na bezpieczeństwo.