Wczytuję dane...

Meble do recepcji i poczekalni

Znaleziono: 97 produktów
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja
Model 135575
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent activeshop
Zawartość opakowania: 1 szt.
netto [szt.] 455.27 PLN
brutto [szt.] 559.98 PLN
Stara cena 559,98 PLN*
Oszczędzasz 56.00 PLN
Nowa cena 503,98 PLN*
* z podatkiem VAT
Promocja
Model 135578
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent activeshop
Zawartość opakowania: 1 szt.
netto [szt.] 650.39 PLN
brutto [szt.] 799.98 PLN
Stara cena 799,98 PLN*
Oszczędzasz 80.00 PLN
Nowa cena 719,98 PLN*
* z podatkiem VAT
Promocja
Model 141193
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent activeshop
Zawartość opakowania: 1 szt.
netto [szt.] 227.63 PLN
brutto [szt.] 279.98 PLN
Stara cena 279,98 PLN*
Oszczędzasz 28.00 PLN
Nowa cena 251,98 PLN*
* z podatkiem VAT
  Opis kategorii

  Meble do recepcji – czemu są takie ważne?

  Jeżeli prowadzisz swój własny gabinet kosmetyczny czy pełniący inną funkcję, bardzo ważne jest jego wyposażanie. Podczas meblowania i dekorowania głównego pomieszczenia warto też zatroszczyć się o recepcję. Na początku to tam trafiają klienci w celu zapytania o ofertę, zapisania się na wizytę lub czekają na swoją kolejkę. Każdy z nas wie, jak istotną sprawą jest pierwsze wrażenie. Otóż, to właśnie recepcja ma zachęcić i przekonać klientów do skorzystania z usług konkretnego gabinetu. Niezależnie od gustu klientów, umeblowanie recepcji powinno sprawić, że poczują się oni komfortowo i bezpiecznie. Z tego względu oferowane przez nas produkty charakteryzują się standardowymi kolorami, jak biały, beżowy czy czarny. Recepcja jest miejscem oczekiwania, a to często powoduje zniecierpliwienie. Dlatego tak ważne jest, aby otoczenie, od którego klienci tak naprawdę rozpoczynają poznawanie konkretnego gabinetu i, w którym spędzają czas przed umówioną wizytą, sprawiało miłe, przytulne wrażenie oraz działało uspakajająco.

  Meble do recepcji – ich rodzaje i funkcje

  Wyposażając recepcję w odpowiednie umeblowanie warto zaopatrzyć się w takie elementy jak: wygodna kanapa, gdzie klienci mogą usiąść i w spokoju oczekiwać na swoją kolejkę, fotele, a także profesjonalną ladę. Niektórzy wybierają również szafki. Nasze kanapy wyróżniają się wysoką jakością materiałów, z których zostały wyprodukowane i posiadają obicie ze skóry ekologicznej, łatwej do utrzymania w czystości. Ponadto, są eleganckie i stylowe. Fotele lub krzesła konferencyjne mają specjalnie wyprofilowane siedzisko, aby zapewnić komfort osobie z nich korzystającej. Dzięki nowoczesnej konstrukcji pozostają wygodne nawet podczas długotrwałego siedzenia. W ofercie proponujemy profesjonalne lady do recepcji, stanowiące wizytówkę salonu. Wyposażone są w szafki oraz półki, umożliwiające przechowywanie dokumentów. Szklany blat dodaje meblowi elegancji i nowoczesności, a przy tym idealnie kontrastuje z drewnianymi i metalowymi elementami.

  Meble do recepcji – kto powinien się na nie zdecydować?

  Meble do recepcji, znajdujące się w ofercie naszego sklepu, są często wybierane przez osoby odpowiadające za wyposażenie salonów kosmetycznych, gabinetów dentystycznych i innych. Recepcja to miejsce, gdzie na początku trafia każdy klient. Może nie jest on jeszcze przekonany do skorzystania z oferty? Może czuje się zestresowany lub zdenerwowany perspektywą oczekiwania na swoją kolejkę? W trosce o dobre samopoczucie, komfort i bezpieczeństwo klientów warto zadbać o odpowiednie wyposażenie recepcji i zaopatrzyć się w wygodne kanapy, fotele, profesjonalną ladę czy szafki. Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, posiadają standardowy, elegancki design i prezentują się efektownie. Jeżeli poszukujesz mebli do recepcji w korzystnej cenie i z okresem gwarancyjnym, zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem naszych propozycji. Tu znajdziesz wyposażenie odpowiednie dla Twojego gabinetu.

  Zobacz mniej Zobacz więcej