Wczytuję dane...

Myjki ultradźwiękowe

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA F6-G - 750 ML

170,04 zł brutto
189,00brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 189.00 PLN
Niedostępny
Promocja

PROFESJONALNA MYJKA ULTRADźWIęKOWA GT-F1 600ML

144,99 zł brutto
179,00brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 179.00 PLN
Niedostępny
Promocja

MYJKA ULTRADźWIęKOWA 14L BS-UC14 400W

946,89 zł brutto
1169,00brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 1169.00 PLN
Niedostępny
  Opis kategorii

  Myjki ultradźwiękowe

  Higiena i dezynfekcja akcesoriów używanych w salonach kosmetycznych to podstawa. Zapewnisz ją swoim klientom za pomocą funkcjonalnych i łatwych w użyciu myjek ultradźwiękowych, znajdujących się w ofercie Fine Factory. Myjki ultradźwiękowe nie tylko precyzyjnie usuwają wszelkie zanieczyszczenia, ale także są całkowicie bezpieczne dla czyszczonych narzędzi. W zależności od potrzeb dostępne są w różnych rozmiarach – w naszej ofercie znajdziesz modele o pojemności od 0,45 litra do nawet 30 litrów.

  Czym jest i do czego służy myjka ultradźwiękowa?

  Myjka ultradźwiękowa (myjka soniczna) to urządzenie wykorzystywane nie tylko w branży beauty (salony kosmetyczne, salony fryzjerskie), ale także w przemyśle (warsztaty samochodowe, serwisy rowerowe), laboratoriach medycznych, gabinetach dentystycznych, placówkach medycznych do wstępnego mycia narzędzi oraz w jubilerstwie do czyszczenia złotej czy srebrnej biżuterii. Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia, również te, których nie można usunąć ręcznie, przy czym nie uszkadza czyszczonych powierzchni.

  W kosmetyce myjka soniczna wykorzystywana jest do czyszczenia wszelkich akcesoriów, które mają bezpośredni kontakt ze skórą, a więc frezarek, pilników, cążków, nożyczek, a nawet pędzli do makijażu.

  Myjka ultradźwiękowa – jak działa?

  Myjka ultradźwiękowa kosmetyczna wykorzystuje zjawisko kawitacji, czyli procesu polegającego na tworzeniu się mikroskopijnych bąbelków powietrza. W jej wnętrzu znajdują się przetworniki, które emitują ultradźwięki o częstotliwości od 18 do 120 kHz. Te z kolei wprawiają w drgania umieszczony we wnętrzu myjki płyn, tworząc ciśnienie, które na zmianę wzrastając i spadając, tworzy wspomniane bąbelki powietrza. Pęcherzyki te z dużą prędkością uderzają w umieszczone w środku akcesoria, skutecznie usuwając wszelkie zabrudzenia. Proces takiego czyszczenia w zależności od potrzeb trwa średnio od kilkudziesięciu sekund do kilkunastu minut.

  Myjka ultradźwiękowa w gabinecie kosmetycznym – jaką wybrać?

  Przy wyborze myjki ultradźwiękowej kluczową rolę odgrywają jej parametry. Do większości gabinetów kosmetycznych nie ma konieczności kupować najdroższych modeli, dlatego przeanalizuj swoje potrzeby i zwróć uwagę na:

  • moc myjki – zasadniczo im większa moc, tym lepiej. Jednak na potrzeby większości gabinetów kosmetycznych odpowiadają urządzenia o mocy 50-70 W;
  • częstotliwość fal ultradźwiękowych – przedział dostępnych na rynku urządzeń to od 18 do 120 kHz, natomiast do czyszczenia akcesoriów kosmetycznych wystarczająca jest częstotliwość 35-50 kHz;
  • pojemność myjki – wśród kosmetyczek największą popularnością cieszą się myjki o pojemności od 10 do 20 litrów, jednak jest to kwestia bardzo indywidualna i zależy od wykonywanych zabiegów i używanych do tego narzędzi.

  Myjka ultradźwiękowa kosmetyczna – opinie użytkowników, zalety czyszczenia ultradźwiękami

  Jakie zalety ma myjka ultradźwiękowa? Opinie osób, które na co dzień użytkują te urządzenia, jednoznacznie wskazują na:

  • szybki i sprawny proces czyszczenia;
  • skuteczność;
  • usuwanie zabrudzeń w trudno dostępnych miejscach;
  • wydłużenia żywotności czyszczonych akcesoriów kosmetycznych;
  • wprowadzenie oszczędności (mniejsze zużycie wody, energii elektrycznej czy środków chemicznych niż w przypadku mycia ręcznego).

  Myjka ultradźwiękowa – cena

  W Fine Factory myjki ultradźwiękowe kupisz już za niecałe 200 złotych. Ostateczny koszt będzie zależał od tego, jaki rodzaj, jaka pojemność i moc tego urządzenia Cię interesuje. Są to jednak produkty niezbędne w każdym gabinecie urody, które z czasem przyniosą oszczędności dla Twojego biznesu. Ten niewielki jednorazowy wydatek po pierwsze, umożliwi wielokrotne używanie niektórych akcesoriów, których nie da się odpowiednio umyć i zdezynfekować ręcznie, jak na przykład frezy diamentowe, a po drugie wydłuży żywotność narzędzi, dzięki czemu nie będziesz musiała ich kupować z taką częstotliwością jak do tej pory.

  Myjki ultradźwiękowe kosmetyczne w ofercie Fine Factory

  Korzystając z oferty Fine Factory, wyposażysz swój salon urody w profesjonalny sprzęt, wśród którego nie powinno zabraknąć ultradźwiękowych myjek. To dzięki nim zapewnisz swoim klientom odpowiednią higienę i dezynfekcję. Szeroki wybór obejmuje myjki o różnej mocy, pojemności czy częstotliwości fal ultradźwiękowych. Produkty te wykorzystywane mogą być nie tylko w gabinetach kosmetycznych, ale również w przemyśle czy jubilerstwie.

  Poznaj naszą pełną ofertę i zamów do swojego salonu nie tylko myjki soniczne, ale wszystkie niezbędne sprzęty, dzięki którym Twoje usługi będą na najwyższym poziomie.