Wczytuję dane...

Masażery

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

PISTOLET DO MASAŻU GUN 003

266,31 zł brutto
296,00brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 296.00 PLN
Niedostępny
Promocja

PISTOLET DO MASAŻU CZARNY

251,02 zł brutto
279,00brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 279.00 PLN
Niedostępny
Promocja

PISTOLET DO MASAŻU BIAŁY

359,86 zł brutto
399,98brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 399.98 PLN
Niedostępny
Promocja

MASAŻER PODUSZKA MOD.008B

125,06 zł brutto
139,00brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 139.00 PLN
Niedostępny
Promocja

MASAŻER SZYI I KARKU MOD.052

99,87 zł brutto
111,00brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 111.00 PLN
Niedostępny
Opis kategorii

Masażer do ciała – zalety

Poszczególne masażery do ciała dostępne w sklepie internetowym Fine Factory różnią się od siebie wyglądem, specyfikacją i zastosowaniem. Zwykle jednak posiadają bardzo podobne atuty – to akcesoria zapewniające odprężenie i relaks, a w niektórych przypadkach odpowiadają także za lifting twarzy, tym samym redukując zmarszczki. W kontekście samodzielnego użytkowania w domu ogromną popularnością cieszą się specjalne rollery. To jadeitowe masażery do ciała, które posiadają specjalną rolkę przykładaną do skóry. Sposób użycia jest bardzo prosty, a przy regularnej kuracji kobieta może liczyć na widoczne efekty. Tego rodzaju masażery do ciała przed użyciem powinny zostać schłodzone, na przykład poprzez umieszczenie w lodówce. Wystarczy regularnie wykonywać ruchy od wewnętrznej do zewnętrznej strony twarzy, a wzdłuż szyi z góry na dół. Z czasem taka kuracja stanie się skuteczna i z pewnością usatysfakcjonuje każdą kobietę. Poza rollerami proponujemy także inne masażery do ciała – między innymi urządzenia o charakterze automatyczny, przypominające poduszkę. Sprzęt ten po umieszczeniu wokół szyi zapewnia odprężenie, dodatkowo redukuje zjawisko występowania skurczów mięśni i działa kojąco.

Profesjonalne masażery do ciała

Masażer do ciała przydaje się nie tylko w domu. Tego rodzaju akcesoria równie często trafiają do różnych gabinetów z branży beauty. Dla przykładu masażery do karku przydają się między innymi w placówkach terapeutycznych. Bardzo często gadżety te są wykorzystywane przez klientki salonów stylizacji paznokci jako wyposażenie dodatkowe, na przykład podczas wykonywania pedicure. Wówczas kobieta może się maksymalnie odprężyć i na te kilka chwil w pełni zrelaksować. Bez względu na to, jaki dokładnie masażer do ciała wybierzesz, z pewnością sprzęt ten zapewni satysfakcję z użytkowania. Proponujemy tylko i wyłącznie sprawdzone produkty, których atutem jest staranne wykonanie i niezawodność podczas pracy. Na dodatek tego rodzaju akcesoria nie wymagają zbyt dużej inwestycji. Wspólnie z Fine Factory nabędziesz gadżety przystosowane do masażu ciała w korzystnej cenie, a kuracja dzięki nim stanie się wydajna i przyjemna.

Intrygujące akcesoria do domu i gabinetu kosmetycznego

W Fine Factory przygotowaliśmy kompleksowy asortyment masażerów ciała. Dzięki temu każda osoba poszukująca tego rodzaju akcesoriów może wybrać model dopasowany do własnych preferencji. Pragniemy jednak przypomnieć, że oferta naszego sklepu internetowego jest zdecydowanie bardziej rozbudowana. Poza gadżetami do masażu znajdziesz także sprzęt do wielu gabinetów, na przykład kosmetycznych czy fryzjerskich. Proponujemy także produkty dedykowane profesjonalnym studiom tatuażu. To między innymi wyroby przystosowane do przeprowadzania depilacji, kosmetyki, różnego rodzaju urządzenia, a nawet meble. Wszystkie te produkty zostały opracowane przez renomowane marki, dlatego możesz nam zaufać. Wspólnie z Fine Factory od A do Z zadbasz o swój gabinet, a także znajdziesz interesujące akcesoria do domu.