Wczytuję dane...

Sprzęt i urządzenia do masażu

Znaleziono: 67 produktów
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja
Model 136844
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent activeshop
Zawartość opakowania: 1 szt.
netto [szt.] 13.81 PLN
brutto [szt.] 16.99 PLN
Stara cena 16,99 PLN*
Oszczędzasz 1.71 PLN
Nowa cena 15,28 PLN*
* z podatkiem VAT
Promocja
Model 135465
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent activeshop
Zawartość opakowania: 1 szt.
netto [szt.] 11.37 PLN
brutto [szt.] 13.99 PLN
Stara cena 13,99 PLN*
Oszczędzasz 1.40 PLN
Nowa cena 12,59 PLN*
* z podatkiem VAT
Promocja
Model 130814
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent activeshop
Zawartość opakowania: 1 szt.
netto [szt.] 72.36 PLN
brutto [szt.] 89.00 PLN
Stara cena 89,00 PLN*
Oszczędzasz 8.94 PLN
Nowa cena 80,06 PLN*
* z podatkiem VAT
Promocja
Model 130815
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent activeshop
Zawartość opakowania: 1 szt.
netto [szt.] 90.24 PLN
brutto [szt.] 111.00 PLN
Stara cena 111,00 PLN*
Oszczędzasz 11.14 PLN
Nowa cena 99,86 PLN*
* z podatkiem VAT
Promocja
Model 128710
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent activeshop
Zawartość opakowania: 1 szt.
netto [szt.] 325.19 PLN
brutto [szt.] 399.98 PLN
Stara cena 399,98 PLN*
Oszczędzasz 40.16 PLN
Nowa cena 359,82 PLN*
* z podatkiem VAT
  Opis kategorii

  Urządzenia do masażu

  Nowoczesne urządzenia do masażu mogą występować w różnorodnej postaci. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim rollery, które są stosowane na twarzy. To akcesoria idealne do użytku domowego, fenomenalnie sprawdzające się po długim dniu ciężkiej pracy. Mogą być stosowane również na innych częściach ciała, a ich podstawowym zadaniem jest ujędrnienie delikatnej skóry. Tego rodzaju urządzenia do masażu są niewielkie, jednak wyjątkowo skuteczne. Przy regularnym stosowaniu są w stanie zmniejszyć zmęczenie skóry, minimalizować pory oraz redukować cienie pod oczami. W ten prosty sposób przeprowadzisz samodzielny lifting twarzy – wystarczy każdego dnia poświęcać kilka chwil na masaż. Obsługa tego rodzaju urządzeń jest bardzo prosta i nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Mówiąc o sprzęcie do masażu, należy również wspomnieć o specjalnych poduszkach elektrycznych. To wyposażenie nakładane na szyję, które zapewnia maksymalne odprężenie. Takie urządzenia do masażu sprawdzają się nie tylko w domu, ale także podczas podróży, na przykład w trakcie spędzania wielu długich godzin w samochodzie lub samolocie.

  Sprzęt do masażu dedykowany gabinetom

  W przypadku sprzętu do masażu, który jest wykorzystywany przez profesjonalne gabinety fizjoterapeutyczne, należy wspomnieć o matach do akupresury. Wyposażenie to odpowiada za relaksację ciała, dodatkowo łagodząc ból oraz redukując zmęczenie mięśni. Na zewnętrznej części maty umieszczone są kolce. To dzięki nim urządzenie do masażu jest w stanie skutecznie poprawić ukrwienie mięśni, co następnie prowadzi do ich regeneracji. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby maty wykorzystywać samodzielnie w domowym zaciszu. Sprzęt do masażu przy systematycznym stosowaniu jest w stanie zagwarantować fenomenalnie efekty, które usatysfakcjonują nawet wyjątkowo wymagające osoby. Na szczególną uwagę – poza matami – zasługują także specjalne pistolety. Urządzenia do masażu dostępne w tej formie odpowiadają za dogłębną relaksację mięśni i są powszechnie stosowane wśród sportowców. Przydają się także w przypadku osób długotrwale spędzających czas w pozycji siedzącej, na przykład pracowników biurowych oraz kierowców.

  Zadbaj o swój gabinet dzięki FineFactory

  Choć zaprezentowane urządzenia do masażu mogą być wykorzystywane samodzielnie, do realizacji indywidualnych sesji, to przede wszystkim powinny znaleźć się na zapleczu gabinetów należących do profesjonalnych fizjoterapeutów. Akcesoria te znacznie ułatwiają pracę, wspierając rehabilitację, czyniąc ją znacznie efektywniejszą. Zależnie od tego, jaką dokładnie placówkę prowadzisz, dzięki FineFactory możesz wybrać produkty dostosowane do Twoich preferencji oraz potrzeb pacjentów. Właściwie wykorzystany sprzęt do masażu to skuteczny sposób na szybszą regenerację mięśni oraz zmniejszenie zmęczenia. Dlatego przygotowaliśmy asortyment składający się z wyposażenia od renomowanych producentów, którzy dokładają wszelkich starań, aby przedstawione wyposażenie gwarantowało niezawodność podczas eksploatacji.

  Zobacz mniej Zobacz więcej