Wczytuję dane...

Kawitacja ultradźwiękowa – pożegnaj zbędne kilogramy raz na zawsze

Kawitacja ultradźwiękowa – pożegnaj zbędne kilogramy raz na zawsze

Postawmy sprawę jasno – odchudzanie nie należy do przyjemności, zwłaszcza wtedy, gdy ciąży na nas presja czasu. Zdrowy tryb życia i regularna dawka ruchu to jedno, a pozbycie się zbędnych kilogramów na kilka w stosunkowo krótkim czasie – drugie. Sytuacji nie poprawia fakt, że ze chudniemy zwykle nierównomiernie i nie z tych miejsc, na których nam szczególnie zależy (kobiety wiedzą o co chodzi :) ), a co gorsza – wiosna i sezon bikini zbliżają się wielkimi krokami! Bywa też tak, że pomimo regularnych ćwiczeń i diety ciężko jest pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z niektórych obszarów ciała takich jak wewnętrzna strona ud, boczki czy znienawidzona przez wszystkich „oponka”.

Wbrew pozorom, Twoimi opcjami nie są wyłącznie tradycyjna liposukcja lub katorżnicze ćwiczenia w połączeniu z drakońską dietą. Przedstawiamy innowacyjne urządzenie do odchudzania i modelowania sylwetkidzięki któremu szybko, łatwo i bezboleśnie możesz pozbyć się dodatkowych kilogramów i to dokładnie z tych miejsc, z których chcesz!

Kawitacja ultradźwiękowa – co to jest i na czym polega?

Kawitacja ultradźwiękowa zwana także liposukcją ultradźwiękową, bądź bezinwazyjną liposukcją kawitacyjną, to w najprostszym ujęciu redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej. Przeprowadzana w gabinecie medycyny estetycznej stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnej liposukcji, bowiem jest metodą skuteczną, bezpieczną i bezinwazyjną. Do jej wykonania niezbędne jest jednak specjalistyczne urządzenie oraz doświadczony operator, który sprawnie i bezpiecznie przeprowadzi cały zabieg.

Podczas liposukcji kawitacyjnej wykorzystuje się emitowane przez Vacuum ultradźwięki o niskiej częstotliwości, których zadaniem jest rozerwanie błony komórkowej w komórkach tkanki tłuszczowej. Upłynniony i uwolniony z komórek tłuszcz jest następnie transportowany przez układ limfatyczny do wątroby, gdzie z kolei zostaje poddany procesom metabolicznym i usunięciu w ten sam sposób, co tłuszcze pochodzące z pożywienia. Jednocześnie dzięki masażowi głębokich warstw tkanek, kawitacja ultradźwiękowa wpływa na funkcjonowanie układu limfatycznego, krążeniowego oraz usprawnia przemianę materii w komórkach, co w efekcie prowadzi do zmniejszenia i redukcji cellulitu.
Co ważne, tego typu zabieg można przeprowadzić w każdym obszarze ciała, w którym występuje nadmiar tkanki tłuszczowej, a zatem nie tylko ud, pośladków czy brzucha, ale także środkowej części kolan czy wewnętrznej stronie ramion. Efektem zabiegu jest zatem nie tylko redukcja miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale także zniwelowanie „skórki pomarańczowej”, wysmuklenie i ujędrnienie ciała oraz jego miejscowe wymodelowanie.

Urządzenie do kawitacji ultradźwiękowej – czy warto wyposażyć w nie swój gabinet?

Jak już wspomnieliśmy, zabieg liposukcji kawitacyjnej powinien być przeprowadzany w gabinecie medycyny estetycznej pod okiem wykwalifikowanej kadry. Wiąże się to przede wszystkim z koniecznością zastosowania znieczulenia miejscowego w miejscu, które będzie poddawane zabiegowi. Czy warto wprowadzić go do swojej oferty? Zdecydowanie tak – przede wszystkim ze względu na coraz większe zainteresowanie tego typu zabiegiem, wynikające przede wszystkim z jego skuteczności, wszechstronności i bezinwazyjności. Jednocześnie, kupno samego urządzenia do kawitacji ultradźwiękowej można sfinansować w dogodnej formie – na raty lub w leasingu. Taka opcja pozwala na rozszerzenie oferty gabinetu medycyny estetycznej oraz większe zainteresowanie potencjalnych klientów. Jednocześnie dzięki finansowaniu na raty i w leasingu ogólny koszt zakupu urządzenia do liposukcji kawitacyjnej zostaje rozłożony na kilka/kilkanaście mniejszych opłat, umożliwiając zachowanie płynności finansowej.