Wczytuję dane...

Peeling kawitacyjny w zaciszu własnego domu? Sprawdź, jakie urządzenie wybrać! Cz.II

Peeling kawitacyjny w zaciszu własnego domu? Sprawdź, jakie urządzenie wybrać! Cz.II

Przedstawiamy drugi wpis dotyczący peelingu kawitacyjnego. W poprzednim, który znajdziecie TUTAJ wyjaśnialiśmy czym właściwie jest peeling kawitacyjny, jakie są jego efekty oraz czy bardziej opłaca się regularnie wykonywać zabieg w salonie czy kupić urządzenie do peelingu w leasingu lub na raty. Dziś skupimy się na tym, jakie sprzęt do peelingu kawitacyjnego wybrać i na co zwracać uwagę przy zakupie.

Do wykonywania peelingu kawitacyjnego nie potrzebujesz profesjonalnego urządzenia rodem z salonu kosmetycznego. Niemniej, sprzęt do użytku domowego powinno być niewielkie, lekkie w transporcie – dzięki temu będziesz mogła korzystać z jego dobrodziejstw także w podróży. Warto także, by miało niewielką ilość przycisków oraz było proste i intuicyjne w obsłudze. Zwróćcie także uwagę na jakość wykonania – zarówno obudowa, jak i panel sterowania powinny być wykonane z doskonałych jakościowo surowców, być trwałe i bezawaryjne. Dobre modele urządzeń do peelingu kawitacyjnego posiadają także odporną na wilgoć i zachlapanie obudowę, co umożliwia używanie ich także pod prysznicem. Jedną z istotniejszych kwestii jest także wyświetlacz, który umożliwia precyzyjną regulację częstotliwości oraz ustawienie inteligentnego timera, który odmierza czas jego pracy. Poniżej znajdziecie porównanie dwóch najchętniej wybieranych urządzeń do peelingu kawitacyjnego, różniących się od siebie wielkością, funkcjami oraz ceną. Łączy je jedno – pozwalają przeprowadzić skuteczny zabieg peelingu kawitacyjnego bez wychodzenia z domu.

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego Active Smart 657A

Wykonanie peelingu kawitacyjnego w domowym zaciszu za pomocą tego urządzenia, to tylko jedna z opcji. W rzeczywistości to urządzenie wielofunkcyjne, które umożliwia także przeprowadzenie jonoforezy, galwanizacji czy jonoforezy. Dzięki temu możesz nie tylko dogłębnie oczyścić skórę, pozbyć się zaskórników oraz płytkich zmarszczek, ale także poprawić elastyczność skóry oraz wprowadzić w głębokie warstwy skóry składniki aktywne zawarte w kosmetykach. Urzadzenie Active Smart 6577A ma moc 15 Watów oraz wykorzystuje technologię ultradźwiękowe, co sprawia, że efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Jego koszt w autoryzowanym sklepie z asortymentem kosmetycznym wynosi około 774 złotych, warto jednak pamiętać, że jego koszt można rozłożyć finansując sprzęt w leasingu lub na raty. Dodatkowo urządzenie posiada także wbudowany zegar umożliwiający programowanie czasu pracy. Nie bez znaczenia jest także nowoczesne wzornictwo, które bez wątpienia przypadnie do gustu miłośniczkom minimalistycznego designu.

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego Beauty System BN-202

To wyjątkowo kompaktowe i poręczne urządzenie, które poza peelingiem kawitacyjnym umożliwia także przeprowadzenie zabiegu sonoferezy. Sprzęt o mocy 7 Watów doskonale oczyszcza skórę z porów, toksyn oraz zaskórników, poprawia krążenie krwi oraz mobilizuje skórę do produkcji elastyny i kwasu hialuronowego. Beauty System BN-202 jest także wyjątkowo łatwy i intuicyjny w obsłudze, steruje się nim za pomocą przycisków oraz wbudowanego wyświetlacza LCD. Pozwala to ustawić czas zabiegu oraz preferowany tryb pracy, urządzenie samoistnie wyłącza się po upływie 15 minut. Dużą zaletą jest także przystępna cena – w sklepach z asortymentem kosmetycznym można kupić je już od 127 złotych. Podobnie jak w przypadku Active Smart 6577A, również to urządzenie można sfinansować w leasingu lub na raty.