Wczytuję dane...

Infrazony i klimazony fryzjerskie

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

INFRAZON NA STATYWIE BB-7082 SREBRNY

1862,19 zł brutto
2299,00brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 2299.00 PLN
Niedostępny
Promocja

INFRAZON NA STATYWIE BB-7082 CZARNY

1675,89 zł brutto
2069,00brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 2069.00 PLN
Niedostępny
Promocja

INFRAZON FRYZJERSKI NA STATYWIE BF-868

1275,75 zł brutto
1575,00brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 1575.00 PLN
Niedostępny
Promocja

INFRAZON FRYZJERSKI NA STATYWIE NG-HDM168

2745,90 zł brutto
3390,00brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 3390.00 PLN
Niedostępny
Promocja

INFRAZON WISZąCY BWH-180

1944,00 zł brutto
2400,00brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 2400.00 PLN
Niedostępny
Promocja

INFRAZON STOJąCY BB-6082E SREBRNO-SZARY

2178,90 zł brutto
2690,00brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 2690.00 PLN
Niedostępny
Promocja

INFRAZON NA STATYWIE BB-1000 BIAłY

1274,13 zł brutto
1573,00brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 1573.00 PLN
Niedostępny
Promocja

INFRAZON NA STATYWIE BB-2000 BIAłY

1370,52 zł brutto
1692,00brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 1692.00 PLN
Niedostępny
Promocja

INFRAZON NA STATYWIE BH-180

2131,11 zł brutto
2631,00brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 2631.00 PLN
Niedostępny
Opis kategorii

Infrazony fryzjerskie

Wyposażenie salonów może różnić się od siebie w zależności od specyfiki i profilu usług danego zakładu. Są jednak elementy, których w dobrym salonie nie może zabraknąć. Jednym z nich jest infrazon, który prócz tego, że skraca czas trwania zabiegów, ma szereg innych, bardzo przydatnych cech. Jeśli chcesz, by Twój salon był profesjonalnie wyposażony, a klientki poczuły w nim powiew luksusu, kup infrazon z naszej oferty. W asortymencie mamy tylko urządzenia sprawdzone, których parametry i jakość spełniły nasze wyśrubowane normy. Przyjrzyj się poszczególnym modelom i wybierz ten, który powstał z myślą o Tobie!

Infrazon – co to?

Infrazon to popularne, wielofunkcyjne urządzenie używane w salonach fryzjerskich. Dzięki niemu można przeprowadzić wiele kuracji, które są bardzo korzystne dla włosów (zabiegi te poprawiają kondycję skóry z łupieżem lub przetłuszczającej się, albo rozwiązują problemy związane z wypadaniem i rozczesywaniem włosów). Infrazony umożliwiają wykonanie m.in. trwałej ondulacji, suszenia, dekoloryzacji, prostowania lub farbowania.

Infrazon fryzjerski a klimazon

Infrazony i klimazony fryzjerskie to terminy określające ten sam typ urządzeń. Słowa te bywają stosowane wymiennie.

Infrazon fryzjerski – jak działa?

Infrazony fryzjerskie wykorzystują technikę ogrzewania promieniami podczerwonymi. Promienie te są nie tylko źródłem ciepła, ale pobudzają też ruch cząsteczek. W efekcie składniki aktywne substancji lub farb szybciej wnikają we włosy. Standardem jest możliwość regulacji parametrów, takich jak np. pożądana temperatura, czy czas działania. Wiele nowych modeli wyposażonych jest w cyfrowe wyświetlacze, na których w łatwy sposób można dokonywać regulacji.

Promieniowanie podczerwone emitowane jest z pól grzewczych, które znajdują się nad głową, z tyłu i po bokach. Zdarzają się jednak infrazony z dodatkowym polem umiejscowionym z przodu u góry. Istnieje możliwość uruchomienia i regulacji poszczególnych pól grzewczych, dzięki czemu można wystawiać na ekspozycję promieni wybrane partie włosów.

Infrazony fryzjerskie – rodzaje

 • Infrazon stojący – zaletą modeli na statywie jest ich mobilność. Stojący klimazon wyposażony jest w kółka, co umożliwia jego wygodne przemieszczenie po salonie. Pamiętaj, że stojące urządzenie zajmuje jednak nieco miejsca na podłodze. Jest to świetny rozwiązanie zarówno dla małego, jak i większego salonu.
 • Infrazon wiszący – klimazon zawieszony w jednym miejscu, nie może zmieniać swojego położenia. Z reguły jest przytwierdzony do ściany, choć zdarzają się też wersje umieszczone na statywie przymocowanym z tyłu fotela. Zaletą wiszących urządzeń jest to, że nie zajmują miejsca na podłodze. Wybierz to rozwiązanie, jeśli masz pewność, że infrazon nie będzie potrzebny gdzie indziej.

Klimazony fryzjerskie – jak wybrać odpowiedni?

Chcesz wyposażyć swój salon fryzjerski w nowy infrazon? Oto czynniki, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie:

 • Regulacja temperatury – jest to niezwykle ważna cecha. W prosty sposób możesz dostosować pożądaną temperaturę do wymagań konkretnego zabiegu. Fryzjer uwzględnia też indywidualne predyspozycje i kondycję włosów.
 • Tryb pracy – możesz wybrać tryb manualny lub automatyczny. Ten drugi jest łatwiejszy, lecz ustawianie ręczne również umożliwia skuteczne używanie klimazonu i przeprowadzenie każdego zabiegu.
 • Timer – możliwość ustawienia czasu nagrzewania da Ci pewność, że kuracja nie będzie trwała zbyt długo. W trakcie zabiegu możesz kontrolować jego przebieg, jednak z powodzeniem możesz się też zająć innym klientem.
 • Funkcje nawiewu – dzięki nim dostosujesz parametry pracy urządzenia do indywidualnych potrzeb. Zimny nawiew jest bardzo przydatny, zwłaszcza gdy chcesz schłodzić włosy po wykonanym zabiegu.
 • Regulacja wysokości – w przypadku wersji stojącej, nie możesz pominąć funkcji regulacji wysokości. Klienci są różni, a infrazon fryzjerski powinien być maksymalnie uniwersalny, co oznacza, że będziesz go używać przy osobach o różnym wzroście.
 • Kilka lamp z możliwością osobnej regulacji – nie wszystkie zabiegi wymagają nagrzewania całej głowy. Warto, by klimazon miał funkcję obracania i włączania poszczególnych lamp. Opcja powinna być dostępna również w trybie automatycznym.
 • Łatwość obsługi – funkcjonalnością ułatwiającą użytkowanie są gotowe, wgrane do pamięci urządzenia programy. Po wyborze programu infrazon sam ustawia poszczególne parametry. Programy do wyboru to np. pasemka, suszenie, odżywianie, czy koloryzacja.
 • Wbudowana lampa ozonowa – niektóre klimazony są wyposażone w lampy emitujące ozon. Jest to ważne, zwłaszcza w przypadku bardzo osłabionych, zniszczonych, łamliwych i przesuszonych włosów. Ciepło sprawia, że łuski otwierają się, a ozon wnika w głębsze struktury włosa, nawilżając go i odżywiając. Jednocześnie ozon wzmacnia działanie zabiegów regeneracyjnych.
 • Wyświetlacz LCD – wygodny dotykowy ekran LCD z pewnością będzie wielkim udogodnieniem. Nie dość, że jest estetyczny (brak dużej ilości przycisków) to da Ci dostęp do praktycznie wszystkich opcji urządzenia i ułatwi programowanie. Dziś dotykowe ekrany w infrazonach fryzjerskich stają się niemal standardem.
 • Opcje dodatkowe – Jeśli to możliwe, wybieraj modele wyposażone w przydatne opcje dodatkowe, takie jak choćby funkcja słuchania muzyki, która pomoże klientce się zrelaksować i sprawi, że przeprowadzony zabieg będzie zapamiętany jako profesjonalny i przyjemny.

Infrazon – cena

Infrazon to sprzęt, dzięki któremu z łatwością wykonasz wiele profesjonalnych zabiegów fryzjerskich. Urządzenie nie będzie dużym obciążeniem dla budżetu. Ceny najprostszych infrazonów zaczynają się bowiem od około 1000 złotych.

Klimazony fryzjerskie – sklep internetowy – dlaczego my?

Sprzedażą wyposażenia salonów fryzjerskich zajmujemy się od wielu lat. Uzyskane w tym czasie doświadczenie przekuwamy w kolejne sukcesy. Jeśli masz wątpliwości co do tego, które urządzenie sprawdzi się w Twoim biznesie, powiedz nam o tym. Razem wybierzemy Infrazon spełniający Twoje oczekiwania.