Wczytuję dane...

Zestawy z frezarkami

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Unit podologiczny Y-300 zestaw max

5668,08 zł brutto
6299,97brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 6299.97 PLN
Niedostępny
Promocja

Unit podologiczny Y-200 zestaw max

5713,09 zł brutto
6349,99brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 6349.99 PLN
Niedostępny
Promocja

FREZARKA MARATHON MULTI 600+SET PODO LINE

2699,09 zł brutto
2999,99brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 2999.99 PLN
Niedostępny
Promocja

FREZARKA MARATHON HANDY 700 2W1* +SET PODO LINE

2699,09 zł brutto
2999,99brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 2999.99 PLN
Niedostępny
Opis kategorii

Zestawy frezarek z frezami do gabinetów

Dostępne w sklepie internetowym Fine Factory zestawy z frezarkami posiadają szereg użytecznych zastosowań. Przede wszystkim sprzęt ten przydaje się w gabinetach podologicznych, które odpowiednio dbają o pielęgnację stóp. Warto wybrać zestaw frezarek z pochłaniaczem – wyposażenie podczas pracy zbiera pył, co pozytywnie wpływa na komfort. Dzięki temu zarówno osoba przeprowadzająca zabieg, jak i klient, nie wdychają ścieranego materiału. To rozwiązanie niezwykle ergonomiczne, a przy okazji także jak najbardziej higieniczne. Zestawy frezarek z frezami do gabinetów cieszą się ogromną popularnością, ponieważ w skład kompletu wchodzą wszystkie najważniejsze komponenty. Wybierając takie wyposażenie, nie musisz zamawiać dodatkowych produktów osobno. W asortymencie sklepu Fine Factory dostępne są różne warianty, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Bez wątpienia znajdziesz zestawy frezarek z frezami, które będą interesujące i fenomenalnie sprawdzą się podczas codziennej pracy.

Kompleksowe zestawy z frezarkami – profesjonalny sprzęt

Doskonale wiemy, jak ogromne oczekiwania stawiają klienci. Z tego względu postanowiliśmy przygotować zestawy z frezarkami tylko i wyłącznie od renomowanych producentów. Znajdziesz u nas profesjonalne wyposażenie, które bez wątpienia spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, pragnących nabyć sprzęt z górnej półki, jednak w atrakcyjnej cenie. Przypominamy, że poszczególne zestawy z frezarkami różnią się od siebie zawartością i specyfikacją. To właśnie dlatego zachęcamy do bliższego zapoznania się z poszczególnymi kompletami. W ten sposób każdy klient znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje. Warto pamiętać, że dostępny asortyment składa się z różnych urządzeń. Niektóre z nich są przeznaczone tylko i wyłącznie do użytku profesjonalnego w gabinecie przez odpowiednio wykwalifikowane osoby. Inne natomiast fenomenalnie sprawdzą się także w domowym zaciszu. Zestawy frezarek z pochłaniaczami najczęściej są wykorzystywane w podologii. Natomiast nieco mniej zaawansowane modele genialnie sprawdzają się podczas tworzenia stylizacji paznokci manicure oraz pedicure.

Wyposażenie dedykowane salonom z branży beauty

Zestawy frezarek z pochłaniaczami to znaczne ułatwienie pracy wielu gabinetów podologicznych i salonów manicure. Dzięki nam każda osoba prowadząca własną placówkę, pragnąca jak najlepiej obsługiwać swoich klientów, może wybrać tego rodzaju wyposażenie, które będzie niezawodne podczas użytkowania. Proponujemy tylko i wyłącznie sprzęt z górnej półki, wyróżniający się trwałością, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Zestawy frezarek możesz zamówić z frezami, aby nie dobierać dodatkowych komponentów osobno. Dodatkowo warto pamiętać, że asortyment sklepu internetowego Fine Factory to nie tylko urządzenia dedykowane gabinetom podologicznym oraz placówkom wykonującym zabiegi manicure. Znajdziesz u nas także sprzęt i akcesoria przydatne w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, a nawet studiach tatuażu.