Wczytuję dane...

Stoły i leżanki do masażu

Znaleziono: 53 produktów
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
  Opis kategorii

  Stoły do masażu – czym się charakteryzują?

  W ofercie naszego sklepu polecamy profesjonalne stoły do masażu. Wyróżniają się one najlepszą jakością materiałów, z jakich są produkowane, komfortem oraz funkcjonalnością. Atutem jest lekka, drewniana konstrukcją, która ułatwia przenoszenie stołu, co jest przydatne w przypadku masażystów, którzy świadczą swoje usługi w prywatnych domach pacjentów lub muszą często przewozić sprzęt. Leżanka wykonana jest z grubej gąbki i pokryta ecoskórą. Urządzenie w szybki i prosty sposób składa się i rozkłada. Stół posiada funkcję regulowania wysokości. W zestawie oferujemy także torbę do jego przenoszenia. Tym, co charakteryzuje nasze stoły do masażu, jest ich łatwość transportowania, wygoda, jaką zapewniają oraz nieskomplikowana obsługa. Urządzenie posiada opcję regulowania zagłówka, wyposażone jest w otwór na twarz, a także w boczne podłokietniki, by zagwarantować pacjentowi jak najwięcej wygody podczas korzystania z zabiegów. Ponadto nasze stoły charakteryzują się standardowym designem.

  Stoły do masażu – rodzaje

  W naszym sklepie wybierzesz odpowiedni dla siebie rodzaj stołu do masażu. Oferujemy modele z drewnianą konstrukcją, jak i drewniano-aluminiową. Stół z aluminiowymi nogami jest lżejszy, co sprawdza się idealnie, jeżeli masażysta wykonuje zabiegi nie tylko w gabinecie, lecz także jeździ do pacjentów. Posiadamy modele z leżanką w kolorze beżowym, jak i standardowym białym czy czarnym. Stoły, niezależnie od rodzaju, gwarantują komfort pacjentowi, który korzysta z masażu, jak i osobie wykonującej zabieg poprzez możliwość regulowania wysokości urządzenia i zagłówka. Urządzenie jest nieskomplikowane w obsłudze, bardzo prosto składa się i rozkłada. Wszystkie z naszych stołów do masażu mają dołączoną w zestawie torbę, która umożliwia ich transportowanie po wcześniejszym złożeniu oraz specjalną rączkę ułatwiającą przenoszenie. Waga netto naszych stołów nie przekracza zazwyczaj 15 kg, dlatego masażyści odwiedzający pacjentów w domach często je wybierają.

  Stoły do masażu – gdzie znajdują zastosowanie?

  W dzisiejszych czasach korzystanie z masaży stało się bardzo popularne. Coraz więcej osób zmaga się z bólami kręgosłupa, pleców w wyniku różnego typu wypadków lub z powodu stresu. Istnieje także szereg masaży relaksacyjnych. Nieważne, czy są one wykonywane w ramach rehabilitacji, czy to zwykły zabieg odprężający, oprócz wykwalifikowanego masażysty, potrzebny jest odpowiedni stół. Nasze produkty wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, jak gruba gąbka i ecoskóra pokrywająca leżankę. Gwarantują komfort podczas zabiegu nie tylko pacjentowi, lecz i masażyście. Stół posiada wiele zaawansowanych funkcji, na przykład możliwość składania go i transportowania, regulowanie wysokości i zagłówka oraz wpasowującą się w wystrój każdego wnętrza kolorystykę. Jeżeli poszukujesz profesjonalnego stołu do wykonywania masaży w gabinecie lub w prywatnych domach, u nas na pewno wybierzesz odpowiedni model. Już dziś skorzystaj z atrakcyjnych promocji.

  Zobacz mniej Zobacz więcej