Wczytuję dane...

Podologia

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Podoland cęgi 01

89,29 zł brutto
99,77brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 99.77 PLN
Promocja

Podoland sonda mini

31,02 zł brutto
34,66brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 34.66 PLN
Promocja

Podoland sonda M

26,32 zł brutto
29,41brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 29.41 PLN
Promocja

Podoland sonda S

26,32 zł brutto
29,41brutto / netto *
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 29.41 PLN
  Opis kategorii

  Narzędzia podologiczne – do domu i gabinetu

  W wielu gabinetach kosmetycznych przydają się narzędzia podologiczne. Akcesoria te znacznie ułatwiają pielęgnację stóp – to między innymi cążki, pęsety, a także kopytka. Wyposażenie to możesz nabyć dzięki FineFactory. Przygotowaliśmy kompleksowy asortyment, składający się z wielu przydatnych wyrobów. Choć oferta skierowana jest przede wszystkim do gabinetów kosmetycznych oraz medycznych, narzędzia podologiczne przydają się również w domu, podczas codziennej pielęgnacji stóp. Pamiętaj, że właściwy dobór akcesoriów znacznie ułatwia usuwanie martwego naskórka lub wrastających się paznokci. Jeżeli chcesz odpowiednio zadbać o swoje stopy lub prowadzisz profesjonalną działalność kosmetyczną, bez wątpienia asortyment sklepu FineFactory znajdzie się w centrum Twojego zainteresowania. Zachęcamy do zapoznania się z właściwościami i specyfikacją poszczególnych narzędzi podologicznych. Wówczas znajdziesz idealne rozwiązanie, dostosowane do Twoich preferencji oraz potrzeb.

  Akcesoria podologiczne

  Narzędzia z zakresu podologii muszą być starannie wykonane w myśl maksymalnej precyzji, aby zagwarantować skuteczność i pełne bezpieczeństwo w trakcie przeprowadzania zabiegów. Z tego względu zdecydowaliśmy się opracować asortyment, który będzie składać się tylko i wyłącznie z jakościowych wyrobów od renomowanych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że akcesoria podologiczne świetnie sprawdzą się zarówno na zapleczu domowym, jak i podczas eksploatacji w profesjonalnym gabinecie. Z pewnością przeglądając asortyment sklepu internetowego FineFactory, znajdziesz właściwe produkty, które będziesz każdego dnia wykorzystywać podczas pielęgnacji stóp. Wszystkie narzędzia do podologii powstały z wysokogatunkowych materiałów, a surowce te zapewniają bezpieczeństwo skórze i nie są przyczyną podrażnień. Na dodatek to solidne wyposażenie, które pozwoli na efektywną pracę przez długi czas. Dzięki nam możesz nabyć niezawodne akcesoria podologiczne w rozsądnej cenie.

  Asortyment przystosowany do potrzeb salonów beauty

  Pamiętaj o tym, aby odpowiednio dbać o akcesoria podologiczne, szczególnie jeżeli wykorzystujesz je w gabinecie podczas pracy z klientami. W takim przypadku konieczna jest dezynfekcja sprzętu, aby narzędzia zapewniały bezpieczeństwo. Zależnie od wybranego modelu, zaprezentowane akcesoria podologiczne mogą być poddawane dezynfekcji ręcznej lub sterylizacji automatycznej. Należy jednak wspomnieć, że asortyment dostępny w FineFactory to nie tylko gadżety oraz narzędzia, ale także nowoczesny sprzęt dedykowany gabinetom z branży beauty. Wyposażenie dostarczamy do salonów kosmetycznych, fryzjerskich, studiów tatuażu, a także gabinetów o charakterze medycznym. Znajdziesz u nas między innymi środki do dezynfekcji, lampy UV i LED, sprzęt fitness, kosmetyki, maszyny do szycia, a także produkty w formie odżywek oraz suplementów. Koniecznie sprawdź nasze akcesoria podologiczne, a także pozostałą część dostępnej oferty. Wspólnie z FineFactory właściwie zadbasz o swój gabinet!