Wczytuję dane...

Kosmetyka profesionalna

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
    Opis kategorii

    Każdy profesjonalny salon urody musi posiadać odpowiednie wyposażenie, które pozwoli na zachowanie odpowiedniej higieny, a jednocześnie umożliwi wykonanie różnych zabiegów. Dlatego też prowadzona przez nas hurtownia kosmetyczna oferuje jednorazowe maseczki ochronne, foliowe rękawiczki niezbędne do zabiegów parafinowych, piankowe płatki pod oczy doskonałe do henny oraz wiele innych produktów.

    Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym znajdziecie różnorodne akcesoria kosmetyczne w atrakcyjnych cenach. Oferujemy profesjonalne wyposażenie salonu urody, za pomocą którego wygodnie przeprowadzisz zabieg, a także ochronisz znajdujący się w nim sprzęt przed uszkodzeniami.

    Wśród dostępnych produktów znajdziesz także kuferki i torby, które doskonale sprawdzą się jeśli nie masz stacjonarnego gabinetu i dojeżdżasz do klientek. Bez względu na to czy specjalizujesz się w pielęgnacji stóp i dłoni, hennie, przedłużaniu rzęs, czy makijażu, w naszej hurtowni znajdziesz to czego potrzebujesz do swojego salonu urody.