Wczytuję dane...

Wyposażenie salonu fryzjerskiego

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Opis kategorii

Stylowe i schludne wyposażenie to połowa sukcesu, bo to właśnie na tej podstawie klienci często oceniają czy skorzystać z usług danego fryzjera. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wyposażenia, są to między innymi szafki na kółkach, doskonałe do przechowywania szczotek, grzebieni, ale także produktów do stylizacji, które przez cały czas masz blisko siebie.

Jednak akcesoria fryzjerskie oferowane przez nasz sklep internetowy to nie tylko szafki, taborety czy fotele, ale również peleryny zabezpieczające klientów przed wodą i spadającymi włosami, kołnierze ochronne, czy też specjalne lustra pozwalające pokazać jak wyglądają włosy po stylizacji. Oferujemy także profesjonalne nożyczki do strzyżenia, suszarki o dużej mocy, a także lokówki i prostownice, dzięki którym stworzysz wspaniałe stylizacje z włosów.

Zachęcamy do sprawdzenia asortymentu jaki oferuje nasza hurtownia. To wysokiej jakości produkty w dobrych cenach, które w razie potrzeby można kupić również na raty.

Zobacz mniej Zobacz więcej