Wczytuję dane...
Model: 135160
Kod producenta: 135160
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 19.00 PLN
Producent: activeshop
Zawartość opakowania: 1 szt.
netto [ szt. ] 381.30 PLN
brutto [ szt. ] 469.00 PLN
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Opis produktu
Samochody marki Mercedes-Benz to jedne z najbardziej rozpoznawalnych pojazdów. Prezentowane autko dla maluchów to wielofunkcyjny pojazd zaprojektowany i wyprodukowany na podstawie nowoczesnej technologii, która umożliwia zabawę na wiele sposobów. Auto charakteryzuje się niezwykłym wykonianiem z dbałością o szczeguły z modelu Mercedes-Benz G 6x6. Pojazd z licencją Mercedes-Benz sprawdzi się w roli zarówno jeździka, jak i pchacza. Jego konstrukcję możesz dostosować do wieku dziecka i Waszych bieżących potrzeb, co z pewnością usprawni każdą zabawę i spacer. Dodatkową, dużą zaletą tego modelu jest napęd akumulatorowy umożliwiający samodzielną jazdę.
Jeździk przeznaczony jest dla wszystkich maluszków, które potrafią samodzielnie siedzieć. W pierwszym etapie użytkowania można używać go jak z wózeczka, co z pewnością ułatwi codzienne spacery. W drugim etapie można zrezygnować ze specjalnych, ochronnych barierek, by demontując krok po kroku wybrane elementy, zachęcić dziecko do samodzielnej jazdy. Całość została wykonana z atestowanych materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu oznaczono go certyfikatem CE. Autko posiada kierownicę z klaksonem i przyciskiem dźwiękowym, prowadnicę, możliwość odpinania barierek oraz dodatkowy napęd.
Z całą pewnością, prezentowana wersja pchacza skradnie serce każdego dziecka, gwarantując mu fantastyczną, a przede wszystkim bezpieczną i rozwijającą zabawę.
Dane techniczne:
Model: Mercedes-Benz G 6x6
Kolor: Biały
Napęd akumulatorowy: Tak z baterią 6V4.5Ah
Klakson: Tak
Melodyjki w kierownicy: Tak
Światła przednie i tylne: Tak
Wymiary pchacza: 80 cm x 30 cm x31 cm
Waga : 9,4 kg
Max obciążenie 30kg
Polecamy