Wczytuję dane...

Urządzenia VALERA

Znaleziono: 42 produktów
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
  Opis kategorii

  Urządzenia Valera dla salonów fryzjerskich

  Potrzebujesz profesjonalnego sprzętu do salonu fryzjerskiego? Marzysz o wyposażeniu, które będzie skuteczne i wygodne w użytkowaniu? W takim przypadku urządzenia Valera sprawdzą się fenomenalnie. To wyroby od szwajcarskiego producenta, które idealnie sprawdzają się podczas tworzenia różnorodnych stylizacji włosów oraz ich pielęgnacji. Tego rodzaju sprzęt bezbłędnie sprawdza się na firmowym zapleczu, a także w użytku domowym. Producent przykłada ogromną wagę do jakości wyposażenia. Dzięki temu sięgając po urządzenia Valera masz pewność, iż wybierasz niezawodne produkty, na dodatek w korzystnej cenie. Suszarki, prostownice, maszynki oraz karbownice powstają w myśl nowoczesnych standardów, dlatego posiadają liczne funkcje, które są niezwykle przydatne podczas pracy. Wszystkie urządzenia Valera wyróżniają się maksymalną niezawodnością – to właśnie dlatego cieszą się ogromną popularnością w profesjonalnych salonach fryzjerskich, gdzie każdego dnia obsługuje się wielu wymagających klientów.

  Suszarki Valera

  Spośród wszystkich urządzeń Valera na szczególne uznanie zasługują przede wszystkim suszarki. To sprzęt niezwykle ergonomiczny, dlatego idealnie sprawdza się nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Praktycznie każdy model dostępny w naszym sklepie internetowym posiada możliwość konfiguracji siły napływu powietrza i ciepła. Suszarki Valera nie są zbyt głośne, dlatego praca z nimi to czysta przyjemność. Jeżeli należysz do grona szczególnie wymagających osób, wybierz wersję obsługującą system Back Stop. To rozwiązanie znacznie zwiększające poziom bezpieczeństwa oraz pozytywnie wpływa na trwałość sprzętu. Suszarki Valera są lekkie i poręczne, dlatego mogą dumnie służyć przez bardzo długi czas, bez powodowania jakiegokolwiek dyskomfortu. Produkty dostępne w naszej ofercie są wydajne i posiadają użyteczne funkcje. Zachęcamy do bliższego zapoznania się ze wszystkimi wariantami sprzętu. Wówczas znajdziesz suszarkę Valera na miarę własnych potrzeb!

  Prostownice Valera

  W skład naszej propozycji wchodzą także prostownice Valera zapewniające szybkie i długotrwałe efekty podczas prostowania włosów. Podobnie jak inne urządzenia, sprzęt ten również może być wykorzystywany w domu i salonie fryzjerskim. Przeglądając dostępny asortyment znajdziesz także karbownice przystosowane do tworzenia regularnych fal. Tego rodzaju wyposażenie posiada specjalne płytki ceramiczne, które są bezpieczne dla włosów. Zarówno w przypadku prostownic Valera, jak i karbownic, możliwe jest dopasowywanie temperatury pracy urządzenia. Zwykle sprzęt od tego producenta wyposażony jest w długi kabel, aby maksymalnie ułatwić pracę w domu i salonie fryzjerskim. Gorąco zachęcamy do bliższego zapoznania się z poszczególnymi suszarkami Valera, a także prostownicami i karbownicami. Poszczególne modele mimo wielu podobieństw mogą różnić się od siebie specyfikacją oraz funkcjami dodatkowymi. Jesteśmy jednak przekonani, że wspólnie z nami znajdziesz odpowiedni wariant do swojego domu lub salonu fryzjerskiego!

  Zobacz mniej Zobacz więcej